Kollégiumi férőhely pályázat - 2015/2016 ősz

A Pécsi Tudományegyetem Kultúratudományi, Pedagógusképző és Vidékfejlesztési Kar Pécsi Képzési Központ Diákjuttatási és Kollégiumi Bizottsága pályázatot ír ki kollégiumi férőhely feltöltésre.

Kollégiumi férőhelyre pályázatot nyújthat be a Pécsi Tudományegyetem minden hallgatója, aki a 2015/2016. tanév első félévében aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik.

Letölthető dokumentumok:

A pályázatok leadásának legkorábbi határideje 2015. október 10. napja.

Leadás helye: A PTE KPVK HÖK. irodáiban vagy postai úton 7100 Szekszárd Rákóczi 1.

A pályázatot benyújtó hallgatók várólistán kerülnek elhelyezésre, ahol a férőhelyek számának függvényében a várólistán elfoglalt helyük alapján kerülnek felvételre.

Kollégiumi elhelyezésre pályázni lehet:

• szociális alapon
  • tanulmányi alapon
  • művészeti, sport, kulturális, vagy tudományos tevékenység alapján
  • közéleti tevékenység alapján.
dátum: 2015. 10. 14. 14:27