Dékáni köszöntő

Tisztelt Látogató!

A Pécsi Tudományegyetem Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Fejlesztési Karának valamennyi munkatársa nevében köszöntöm karunk internetes portálján.

Új honlapunkat meg­próbáltuk a korábbinál áttekinthe­tőbbé és jobban keres­hetővé tenni. Ezen keresztül is szeretnénk bepillantást nyújtani Önnek karunk életébe, ízelítőt adva abból a csak ránk jellemző, barátságos és közvetlen hangulatból, amely az alapos szakmai fel­készült­séggel együtt jellemzője minden­napjainknak.

Akár jelenlegi vagy végzett hallgatóként, szakmai érdeklődőként, szülőként vagy felvételire készülő diákként érkezett el honlapunkra, remélem, megtalálja az Ön által keresett információkat.

Személyesen is örömmel várjuk Karunkon!

dr. Nemeskéri Zsolt

habilitált egyetemi docens, dékán

Pécsi Tudományegyetem Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Fejlesztési Kar

Docendo discimus. Tanítva tanulunk.

dátum: 2012. 11. 14. 12:22