Tudományos Diákkör

A PTE FEEK Kari Tudományos Diákkörének információi

Felhívás hallgatóknak a 2014. évi házi TDK konferencián való részvételre

Kedves Hallgatók!

A Felnőttképzési és Emberi erőforrás Fejlesztési Kar Tudományos Diákköre kari konferenciát rendez.

Időpontja: 2014. november 27-én (csütörtök) 15:00 óra

Helye: PTE FEEK 7633 Pécs, Szántó Kovács J. u. 1/b, Szekcióterem

A konferenciára a karon oktatott tudományágak aktuális kérdéseivel foglalkozó pályamunkákat várunk alap- és mesterképzésben résztvevő nappalis hallgatóinktól.

Tervezett szekciók:

• Pedagógiai, pszichológiai, andragógiai és könyvtártudományi szekció
  • Társadalomtudományi szekció

Jelentkezési feltételek:

• A kitöltött jelentkezési lap leadása a TDK titkárának a megadott határidőig.
  • A jelentkezési lap leadási határideje: 2014. november 14. 14.00 óra
  • A dolgozat leadási határideje: 2014. november 21. 14.00 óra

A dolgozatok formai és tartalmi követelményei az alábbiak:

Betűtípus: Times New Roman; betűméret: 12 pt; sortáv: 1,5 sor; behúzás: 1,25 cm (az új bekezdés első soránál); igazítás: sorkizárt. A kiemeléseket csak a szerző nevénél, illetve az abstract címénél használjon, amelyeket középre igazítson! Az abstractban ne szerepeljenek képek, ábrák, grafikonok, táblázatok. Az abstract során hivatkozott szakirodalmat az MSZ ISO 690:1991 szabvány (elérhető innen: http://www.c3.hu/~fons/hivatk.htm) alapján készítsék el, és a lábjegyzetekben helyezzék el!

Kérjük a formai követelmények pontos betartását!

A konferencia előadásainak nyelve magyar.

A dolgozatok bemutatása az előzetes bírálatok után a beadott dolgozatok témakörei alapján szervezett szekciókban történik, maximum 15 perces előadás keretében.

A legkiválóbb pályamunkák szerzőit delegáljuk a soron következő Országos Tudományos Diákköri Konferencia témától függő szekciójába.

Jó munkát és sikeres pályázást kívánunk!

Pécs, 2014. október 8.

dr. habil. Husz Mária s.k.                                        Pál Balázs Gyula

egyetemi docens, kari TDK elnök                            egyetemi tanársegéd, kari TDK titkár