Szakmai-tudományos konferencia a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából

Karunk a kultúraközvetítés, a felnőttképzés, az emberi erőforrás fejlesztés, valamint a könyvtár- és információtudomány pécsi kutatóhelyeként a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából szakmai - tudományos konferenciát szervez A felnőttek tanulását érintő változó szakmai és szakpolitikai felfogások a társadalmi, gazdasági és kulturális kontextusok terében címmel.

A Pécsi Tudományegyetem Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Fejlesztési Kara

a kultúraközvetítés, a felnőttképzés, az emberi erőforrás fejlesztés,

valamint a könyvtár- és információtudomány pécsi kutatóhelyeként

a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából szakmai - tudományos konferenciát szervez

az alábbi címmel és témakörökben plenáris tanácskozás és három szekció köré:

A felnőttek tanulását érintő változó szakmai és szakpolitikai felfogások a társadalmi, gazdasági és kulturális kontextusok terében.

Szekció-témák:

Honnan hová az andragógia útján – oktatási és kutatási dilemmák a magyar és az európai felnőttképzésben;

Kultúraközvetítés és az információs társadalom kihívásai – az európai digitális  menetrend és a felnőttek tanulása;

A közösségi tanulás és közösségi művelődés új irányai.

Időpont: 2013. november 21. 10.00 - 17.00 óra között

Helyszín: PTE FEEK előadótermei, 7633 Pécs, Szánó Kovács János u. 1/B.

Részvételi díj: 6000 Ft/fő, mely tartalmazza a rendezvény során igénybe vehető büféebéd és kávé + CD kötet költségeit).

Hallgatók számára a részvétel ellátás igénybe vétele esetén 3000 Ft/fő, egyébként díjtalan.

Konferenciánkra egyaránt várjuk a felnőttoktatásban, a művelődési színtereken a felnőttek tanulásának fejlesztésében közreműködő kollégákat,

kutatókat és hallgatókat, PhD-hallgatókat egyaránt.

A konferencia plenáris és szekció-előadásait CD-kötetben jelentetjük meg!

A konferencia Moodle felületének elérhetősége: http://konferenciak.feek.pte.hu/

A résztvevők vendégként is megtekinthetik a feltöltött tartalmakat,

feltölteni pedig az előadók tudnak  a korábban megküldött felhasználónévvel és jelszóval.

További információ elérhető itt: http://feek.pte.hu/feek_pte_hu_konf2013

Személyes kapcsolat: brezovics.timea@feek.pte.hu